Пн-Пт: 10:00-20:00
Сб-Вс: Вихідний

Тени з фланцем Ø82мм

Показано на сторінці 0 позицій із 0

Тени для бойлера з круглим фланцем діаметром 82мм використовуються в моделях торгових марок Thermex, Ferroli, Electrolux, Garanterm. Виконані із спеціального нержавіючого металевого сплаву, відрізняються великим терміном служби і стійкістю до дії хімічних елементів містяться в воді. У даній підкатегорії зібрані Тени з діаметром фланця 82мм

Бойлер - пристрій для нагріву води. Електричний водонагрівач активно використовується в квартирах, приватних будинках, заміських дачах, офісних приміщень. Жителі мегаполісів встановлюють бойлер для експлуатації в період планового річного відключення водопостачання і в разі поривів водопровідних труб. У багатьох селах, СМТ, селах і навіть невеликих містах України досі немає централізованої подачі гарячої води. За допомогою бойлера можна забути про нагріванні води в каструлях і тазах.

У промисловій та побутовій техніці знайшло застосування безліч різних елементів і деталей, розроблених людьми.
Електричні нагрівальні елементи (тени) застосовуються в побутових і промислових водонагрівачах. Тени для бойлера виготовляють із закритою спіраллю. Ніхромовий спіраль захована усередині тонкостінної металевої трубки. Спіраль ізольована від трубки наповнювачем з високою теплопровідністю і високим електричним опором. Розігрів оболонки тена для бойлера може досягати 450 ˚C і навіть більше. Тому для виготовлення зовнішньої трубчастої оболонки застосовуються різні матеріали.

Для того що б купити тен для бойлера, потрібно спочатку дізнатися який саме нагрівальний елемент варто в вашому приладі. Це можна подивитися в технічної документації або інструкції до нього.

тен для бойлера являє собою спіраль, яка нагріваючись сама, нагріває і воду, і контактні стрижні. Зазвичай спіраль заповнюється оксидом магнію. І спіраль, і контактні стрижні ізольовані, щоб не сталося короткого замикання.

Нагрівальні елементи для водонагрівачів можуть бути «сухими» або «мокрими». «Мокрі» безпосередньо стикаються з водою, а «сухі», знаходяться в захисному кожусі і нагрів води відбувається від зіткнення з ним.

Великої шкоди мокрим Тенам, зануреним у воду, завдає накип (в нашому магазині можна придбати засоби від накипу). Накип накопичується і знижує теплопровідність, отже, збільшується час нагрівання води. Крім того, розростання накипу викликає перегрів тена, і, отже, призводить до поломки водонагрівача.

Захистити тен від накипу можна, встановивши фільтр, або найкраще використовувати тен в кожусі. Кожух не нагрівається до таких високих температур, як сам ТЕН, і, як наслідок, на ньому утворюється менше накипу.

(097) 406-30-99

(099) 215-84-74

(063) 491-71-85

Пн-Пт: 10:00-20:00
Сб-Вс: Вихідний
Зворотний дзвінок
 

Залиште Ваше питання і зручний для Вас час дзвінка і ми зателефонуємо Вам